Automatické systémy

Automatické dveře ArenaFirma Eurowin je dodavatelem techniky německé firmy, která je jedním z celosvětově největších výrobců automatických dveří. Výrobky této firmy našly svou aplikaci v nejprestižnějších stavbách dneška, jmenujme například druhou nejvyšší budovu světa v Thaiwanském Taipei, Petronas Towers v Kuala Lumpuru,  Allianz Arenu v Mnichově, budovu spolkového kancléřství v Berlíně, továrnu BMW v Lipsku a mnohé další kancelářské, komerční, výrobní prostory. Technika GU se uplatnila i na takových místech, jako jsou výletní a zaoceánské lodě, tedy místa, kde byste to nečekali, ale kde je jejich použití logické kvůli maximálnímu důrazu na bezpečnost.

Bezpečnost především

Automatické dveře a dveřní systémy musí být nejenom reprezentativní, ale také maximálně bezpečné. Pod špičkovým designem se nachází promyšlený systém, který funguje jako celek a skýtá maximální bezpečnost nejen při běžném provozu, ale i při nenadálých událostech, ke kterým bohužel dochází. Příkladem mohou být místa s vysokou koncentrací lidí, jako jsou obchodní centra, stadiony, výrobní a technologické haly, kde může dojít k nenadálé panice a běžné dveře se mohou stát vážným ohrožením bezpečnosti zákazníků, nebo zaměstnanců. Proto jsou dveřní a vstupní sytémy již konstruovány se zřetelem na maximální bezpečnost a použitelnost v širším celku jejich aplikace a jsou na ni certifikovány. To vše přitom při maximální přizpůsobivosti požadavkům zákazníka, kdy vždy nabízíme individuální řešení, které splní i ty nejnáročnější požadavky na průchodnost, odolnost, bezpečnost a exkluzivitu.

Automatické dveřní systémyTypy automatických dveří

Můžeme Vám nabídnout především následující typy automatických dveří:

  • automatické posuvné dveře
  • automatické teleskopické posuvné dveře
  • HM-PBO
  • karuselové, otočné dveře

Více informací o konkrétních typech dveří naleznete na stránce: Typy automatických dveří. Všechny naše automatické dveře splňují ty nejnáročnější normy pro vstupní prostory a jsou certifikovány. Pokud chcete skutečně reprezentativní a funkční dveřní systémy a řešení  s hlavním důrazem na bezpečnost, kontaktujte nás. Jsme připraveni vyhotovit Vám a realizovat řešení na míru Vašim potřebám.