montáž automatických dveříAutomatické dveře jsou poměrně složitým a nikterak levným zařízením, a proto je dobré pečlivě zvážit dodavatele zakázky. Zejména jaké má za sebou realizace, jaké reference a také, zda jde o solidní firmu se zázemím a odborným servisem.

S tím, jak tento segment roste, se objevují firmy a jednotlivci, kteří mají zkušenosti s montážemi oken a dveří, ale automatické dveře jsou něčím zcela jiným. Montáž automatických dveří je vysoce specializovanou činností. Nejenom, že jsou plné elektroniky, ale i materiály jsou dražší, kvalitnější a jejich opracování je potřeba provádět s největší opatrností, speciálními nástroji. Velký důraz je kladen na přesné slícování a zkompletování, protože montáž má přímý vztah k životnosti dveří. K výčtu možných problémů je nutné zařadit i dostupnost dílů některých výrobců na území ČR.  V naší praxi se totiž setkáváme s divokými dovozy automatických dveří výrobců, kteří u nás nemají žádné zastoupení, mohou být neevropského původu, mohou být koupené v zahraničních aukcích, jako výprodeje a podobně. Pokud se Vám něco pokazí a důležitá komponenta nelze získat, nebo vyrobit, může se stát, že jediným řešením je jejich demontáž.

Jsme si vědomi, že náš zákazník se rozhodl pro automatické dveře s vyhlídkou na dlouhý a bezproblémový provoz a proto jsme i my zminimalizovali možná rizika na co nejnižší míru.

Automatické dveře GU NitraNaším dodavatelem dveřní techniky jsou ve většině případů německé firmy, jedněch světově největších dodavatelů automatických dveří všech typů a můžeme se pyšnit nejvyspělejší technikou. O tom, že to myslí vážně s expanzí do střední evropy svědčí nové továrny, vybudované po celém světě, odkud odebíráme komponenty se zárukou snadné dostupnosti případných náhradních dílů. Naši montéři jsou vystudovaní v oborech elektrotechniky a slaboproudu dokáží programovat elektronické jednotky dveří podle Vašich požadavků s ohledem na bezpečnost, úspornost a spolehlivost všech komponent. O kvalitách našich montérů svědčí těsná spolupráce na zakázkách, které realizujeme jako montážní firma v České republice i v zahraničí.

Samozřejmostí u tak komplexní dodávky je 24 hodinový servis automatických dveří, služba garantovaná servisní smlouvou, kterou s námi můžete uzavřít. Budeme rádi, pokud si nás vyberete za dodavatele. Dopřejte si německou techniku s garancí spolehlivosti.