Automatické posuvné dveře

Posuvné automatické dveřeAutomatické posuvné dveře vyhovují nejnáročnějším požadavkům na komfort a design. Díky velmi nízké výšce pohonu  (od 100 do 130 mm) je lze nainstalovat téměř do každého interiéru. Tichý chod je zajištěn použitím velkých koleček a použitím gumového podkladu pod pojezdovou kolejnicí.

Posuvné dveře dodáváme se třemi druhy pohonů, podle způsobu užití a zatížení. Jsou pod typovým označením. Dveře jsou v provedení jednokřídlém, nebo dvoukřídlém. Jejich průchozí šířka může být podle typu pohonu až 3000 mm, výška až 3000 mm, maximální váha může činit až 200 kg/křídlo. Uživatel má možnost nastavovat rychlosti otvírání i zavírání, dobu a šířku otevření (např. v zimě).

Automatické teleskopické posuvné dveře

teleskopické posuvné dveře

Tento druch dveří je ideální, pokud chcete zabezpečit maximální průchodnost v malých prostorech. Díky tenkým profilům a elegantnímu vzhledu jsou vhodné pro všechny moderní vstupy jak do běžných, tak i prestižních objektů.

Teleskopické dveře dodáváme s elektrickým pohonem, s výškou pouhých 145 mm. Provedení dveří může být dvou, nebo čtyřkřídlé. Průchozí šířka teleskopických dveří činí 2500, nebo 3500 mm, výška křídel může dosahovat až 3000 mm, jedno křídlo může vážit až 100 kg.

HM-PBO dveře s únikovým východem

Jedinečným spojením automatických posuvných dveří a panikového, neboli únikového východu. V běžném provozu fungují paralelně posuvné automatické dveře s pohonem, ale v případě propoknutí paniky, například při požáru,  se zatlačením unikajících osob na kterékoliv křídlo dveře uvolní z pojistek v horní části rámu, křidlo se stane se otočným a unikající osoby mohou takto vzniklým prostorem opustit objekt.

Bezpečnostní dveřeDveřní systémy se vyrábějí na přání zákazníků z různých materiálů,  v několika různých typech otvírání,  v různých barevných provedeních, jako jsou hliník, nerezová ocel, dřevo, nebo celoskleněné systémy.

Průchozí šířka je 700-1250 u jednokřídlého, nebo 1400-2500 mm u dvoukřídlého provedení, výška až 2500 mm. Je možné natavovat jak rychlost otvírání, nebo zavírání, tak také šířku otevření (např. v zimním období).

Karuselové dveřeKaruselové – otočné dveře

Tento typ dveří nachází široké uplatnění v různých stavbách jako jsou obchodní centra, hotely, letiště, nemocnice a podobně.  Karuselové dveře jsou velmi vhodné pro reprezentační vstupy díky svému exkluzivnímu vzezření.  Dveře mohou být 3, nebo 4-křídlé, nebo také obloukově posuvné. Karusely jsou vyráběny z hliníku, nerezové oceli, v barvách –RAL, nebo mohou být celoskleněné, případně eloxované, s různou šířkou skla a velkým množstvím doplňků.

Průměr karuselu může být až 6200 mm, s maximální výškou 2500 mm. Pohony dodáváme manuální, manuální s automatickým polohováním, polo nebo plně automatické, ovládané radarem. Dveře jsou vybaveny bezpečnostními senzory, nočním zamykáním, s možností napojení na různé druhy kontrol přístupu.